Nabízené služby

S každým projektem se posouvají naše zkušenosti na další úrověň.
A těžíme z toho nejen my, ale především naši zákazníci.

Tvorbě webových stránek se věnujeme dlouhá léta a je to něco, co nás baví. Navíc jsme schopni vám je vytvořit mnohdy levněji než konkurence. Náš přístup k tvorbě webů je totiž trochu odlišný a jsme díky němu schopni vám ušetřit peníze již na samotném začátku.

Místo toho, abychom začínali úplně od nuly, tedy navrhovali a kódovali každý prvek a tlačítko, spolupracujeme prostřednictvím partnera se stovkami nadanými designéry a grafiky po celém světě, kteří připravují nádherné webové šablony, a ty poskytují integrátorům, jako jsme my. My si z takových profesionálních šablon vybíráme ty nejlepší a nejhezčí a pro váš web zvolíme tu, která vám nejvíce padne.

Tvorba webových stránek

Z naší strany nejde ale o pouhé nalití obsahu do již hotové šablony, jak se může na první pohled zdát. Šablonu pro vás kompletně ohneme a přetvoříme ji tak, aby přesně seděla vašim požadavkům. Nakódujeme a implementujeme požadované funkcionality a následně celý web naplníme obsahem, jako jsou texty, fotografie, videa a další. Pečlivě pak doladíme vzhled webu, aby na počítačích i mobilních telefonech vypadal tak, jak má. Nezapomínáme ani na optimalizaci pro vyhledávače (SEO), legislativní náležitosti (cookies a GDPR) a další důležité aspekty.

Díky tomuto našemu přístupu nemusíte utrácet tisíce korun za zcela na míru navržený grafický design, abyste získali nádherný web. Jak vidíte, jde to i jinak. Takže pokud chcete profesionální web bez zbytečných výdajů, jste tu správně.

KOLIK TO STOJÍ?
Tvorba e-shopů

V DOXY umíme tvořit nejenom weby, ale také e-shopy. Dokážeme vám pomoci s malým e-shopem pro pár položek i s e-shopem, ve kterém budete mít stovky produktů.

Při tvorbě e-shopů sázíme na prověřené e-commerce platformy (Shoptet, Shopify, inShop, Eshop-rychle, PrestaShop, OpenCart, WooCommerce). Při výběru té správné zohledňujeme vaše potřeby a cílovou skupinu zákazníků. Každá je totiž v něčem specifická.

Abychom zajistili, že váš e-shop bude pro zákazníky neustále atraktivní, funkční a efektivní, pracujeme při tvorbě e-shopů s moderními technologiemi a sledujeme trendy v oblasti e-commerce. Postaráme se o každý detail vašeho e-shopu, od designu a implementace platebních bran, až po naplnění e-shopu produkty, texty a fotografiemi.

Ale tvorba e-shopu není jen o katalogu produktů a košíku. V DOXY chápeme, že online obchod musí být dobře propojen s vaší marketingovou strategií. Proto nabízíme také služby v oblasti online marketingu, včetně SEO optimalizace, PPC reklam, sociálních sítí a e-mailového marketingu.

Nejde nám jen o to, vytvořit vám e-shop, ale také o to, pomoci vám dosáhnout úspěchu a růstu vašeho online podnikání. S námi máte partnera, který vám pomůže dosáhnout vašich cílů a získat konkurenční výhodu na trhu.

JAKÁ JE CENA?

V oblasti on-line marketingu vám můžeme nabídnout komplexní a efektivní služby a řešení. Se správnou digitální strategií dosáhnete na internetu kýženého úspěchu.

Základem je mít promyšlenou vizuální identitu a stejně tak i logo. Pomůžeme vám vybudovat silnou a rozpoznatelnou značku, která na trhu vynikne.

Nasadíme různé reklamní kampaně na platformách jako jsou Google Ads a Seznam Sklik, případně oslovíme potenciální zákazníky prostřednictvím soutěží či promo akcí na sociálních sítích, které jsou v dnešní době důležitým a nezanedbatelným kanálem pro dosažení stanovených cílů. S tím souvisí i správné vyhodnocování návštěvnosti a konverzí pomocí nástrojů typu Google Analytics.

Opomínat nelze ani e-mailový marketing, který má stále svou sílu zejména u e-shopů. Navrhneme a nakódujeme vám vyladěný design newsletterů a transakčních e-mailů a vymyslíme vhodné kampaně pro udržování vztahu se zákazníky a podporu prodeje.

On-line marketing

Kromě digitálního marketingu máme také zkušenosti s tradičními metodami, které mohou být pro vaše podnikání velmi účinné. Můžeme vám připravit a zajistit roznos či výlep letáků ve vaši zájmové oblasti. A pokud máte zájem o větší dosah a chcete oslovit širší publikum, můžeme pro vás připravit také reklamní kampaň v rádiu.

ZOBRAZIT CENÍK
Načítání...

ODESÍLÁNÍ...

Vaše zpráva byla odeslána. Děkujeme.

OBNOVIT STRÁNKU

Není na co čekat. Od vašeho nového webu vás dělí jen tři krůčky. Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme zpět.

Abychom se mohli na hovor či schůzku lépe připravit, pomohly by nám ještě některé další informace. Jsou ale nepovinné.

Řekněte nám něco málo o projektu, na který se spolu vrhneme. Lépe tak pochopíme, jak vám můžeme co nejlépe pomoci.

  • Kontaktní údaje
  • Něco o vás
  • O čem to bude